كاشت نهال توسط مديران شركت پتروشيمي پارس كيميا كلر به مناسبت روز درختكاري

به گزارش روابط عمومي مجتمع پتروشيمي پارس كيميا كلر مديران و كاركنان محترم شركت پتروشيمي پارس كيميا كلر در اقدامی نمادین طی مراسمی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت ، ١٥ اصله نهال در محوطه این شرکت و شهرك صنعتي شماره ٢ شهرستان شوشتر غرص کردند.
شایان ذکر است شرکت پارس کیمیا كلر به عنوان شرکت سبز و حامی محیط زیست ، فعالیت های فراوانی از جمله گسترش فضای سبز در محوطه مجتمع و شهرك صنعتي داشته است.
در این مراسم كاركنان محترم مجتمع بر اهمیت حفظ درخت و صیانت از این نعمت الهی تاکید داشتند و درخت را نماد سرافرازی و ایستادگی و سر سبزی دانستند كه این نماد سربلندی می تواند الگوی مناسبی برای انسان و جامعه باشد .
كاركنان مجتمع پتروشيمي پارس كيميا كلر ضمن تأکید بر ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از منابع طبیعی، در بيانيه اي همگان را به اين امر خير و خداپسندانه دعوت كردند و بيان داشتند:
موضوع منابع طبیعی، درختكاري و کشاورزی بسیار حیاتی و مهم است و منابع طبیعی در کشور به‌عنوان سرمایه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.
درخت مظهر زیبایی و حیات و یکی از زیباترین و پرثمرترین نعمت های بیکران خداوند است که بخش مهمی از نیازهای انسان را برآورده می سازد. هفته منابع طبيعي شانس ما برای حفظ طبیعتمان بدون تلاش و هزینه ی فراوان است.

روز درختکاری مبارک
به بالای صفحه بردن